تماس با ما

32538193 26(98+)

32538219 26(98+)

 

پست الکترونیک

info@mytam.ir

آدرس دفتر ایران

کرج، میدان آزادگان، جنب برج میلاد، ساختمان 110، واحد 5

درباره ما

نوآوری و نشاط اولین جلوه‌ای است که از تام به چشم می‌خورد. پویایی و تلاش برای نیل به اهداف در طول حیات شرکت باعث گسترش توانایی‌ها شده و استفاده از ابزار مناسب، زیرساخت‌های محکمی در شرکت بنیان نهاده است.
محیط کار صمیمی در کنار راه‌کارهای نوین تصمیم‌سازی مشارکتی، رشد و هم‌افزایی قابل توجهی در تام ایجاد کرده و نهایتا با تکیه بر پتانسیل‌های ایجاد شده ضمن توسعه محصولات به آرمان خود مبنی بر افزایش رضایت مشتری، تداوم نوآوری و گسترش سهم خود در بازار، جامه عمل پوشانیده است.
الگوی مدیریت به‌روز، جذب و گردش سریع اطلاعات در کنار امکانات تحلیل هوشمند داده‌ها، تام را به شرکتی پویا بدل نموده است. استفاده از این زیرساخت‌ها امکان شناخت فرصت‌ها و کشف نیازهای آتی جامعه را میسر کرده است.

تام امکان یک خرید لذت بخش و ساده به صورت آنلاین را در قلمرو تجهیزات تقویت امواج مغز ایجاد کرده و با استفاده از فناوری اطلاعات و سیستم فروش اینترنتی برای هموطنان عزیز ارزش آفرینی در جهت صرفه جویی در وقت و هزینه می نماید.
محصول اصلی این فروشگاه ، تجهیزات تقویت امواج مغز می باشد.
محدوده مشتریان تام از مصرف کنندگان نهائی ، خرده فروشان ، عمده فروشان تا فروشگاه های زنجیره ای و سازمان های مختلفی است که می توانند با عقد قراردادی با تام به دریافت تخفیف های ویژه به کارکنان خود اقدام نمایند.

راحت و با بهترین قیمت
به بزرگترین مرکز مشاوره، انتخاب و خرید اینترنتی تجهیزات تقویت امواج مغز خوش آمدید!
 
انتخاب بهتر با دانش بیشتر
در تلاشیم تا با ارائه دانش لازم به شما ، بتوانید مناسب ترین دستگاه را برای خود انتخاب نمایید. به همین علت بخش دانش نامه مغز را ایجاد نمودیم. "دانش نامه مغز " برای تمامی کسانی است که می خواهند اطلاعات بیشتری در زمینه مغز داشته باشند .

تجربه خریدی امن و آسان
تام با کسب گواهی نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره ، از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت ، معدن و تجارت، این اعتماد را به کاربران گرامی می دهد که از مرکزی معتبر و دارای تاییدیه های تجارت الکترونیکی خدمات دریافت می کنند.

همچنین تام تاییدیه ای از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی مربوط به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز دارا می باشد.

سیاست ساده تعویض کالا
ما مفتخریم به داشتن سیاست تعویض دستگاه بر طبق شرایط مندرج در دفترچه گارانتی. لذا در این صورت بدون هیچ پرسشی و به سادگی دستگاه را مرجوع خواهیم ساخت. مهمترین نکته برای ما این است که شما از تام رضایت داشته باشید. ما متعهدیم بهترین کیفیت خدمات را ارائه دهیم .

سیاست اخلاقی
mytam.ir توسط شرکت پارسه صنعت اندیشه اهورایی به شماره ثبت 33099 به آدرس کرج، میدان آزادگان، جنب برج میلاد، ساختمان 110، واحد5 اداره می شود .

شماره تماس : 02632519493   
 

درباره ما

نوآوری و نشاط اولین جلوه‌ای است که از تام به چشم می‌خورد. پویایی و تلاش برای نیل به اهداف در طول حیات شرکت باعث گسترش توانایی‌ها شده و استفاده از ابزار مناسب، زیرساخت‌های محکمی در شرکت بنیان نهاده است.
محیط کار صمیمی در کنار راه‌کارهای نوین تصمیم‌سازی مشارکتی، رشد و هم‌افزایی قابل توجهی در تام ایجاد کرده و نهایتا با تکیه بر پتانسیل‌های ایجاد شده ضمن توسعه سیستم‌های نرم‌افزاری به آرمان خود مبنی بر افزایش رضایت مشتری، تداوم نوآوری و گسترش سهم خود در بازار، جامه عمل پوشانیده است.
الگوی مدیریت به‌روز، جذب و گردش سریع اطلاعات در کنار امکانات تحلیل هوشمند داده‌ها، تام را به شرکتی پویا بدل نموده است. استفاده از این زیرساخت‌ها امکان شناخت فرصت‌ها و کشف نیازهای آتی سازمان‌ها را میسر کرده است.

آدرس

آدرس : کرج، میدان آزادگان، جنب برج میلاد، ساختمان 110 ، واحد5

شماره تماس : 32519493 - 26 (98+)

پست الکترونیک :  info@mytam.ir

 logo-samandehi