تماس با ما

32519493 - 26 (98+)

پست الکترونیک

info@mytam.ir

آدرس ما

کرج، میدان آزادگان، جنب برج میلاد، ساختمان 110، واحد 5

انتقادات، پیشنهادات و شکایات

مشتری گرامی،
شما می توانید انتقادات، پیشنهادات و شکایات خود را از روشهای زیر با ما در میان بگذارید:

1. مراجعه حضوری به دفتر مرکزی شرکت پارسه صنعت اندیشه اهورایی به آدرس : کرج، میدان آزادگان، جنب برج میلاد، ساختمان 110، واحد5

2. تماس با واحد خدمات پس از فروش به شماره : 32519493- 26(98+)

3. تکمیل فرم 

توجه داشته باشید فقط شکایاتی که با اطلاعات صحیح مربوط به دستگاه (سری ساخت و مدل) تکمیل شده باشند، مورد بررسی قرار خواهند گرفت. لازم به ذکر است شکایت شما بر اساس زمان ثبت شکایت، مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

درباره ما

نوآوری و نشاط اولین جلوه‌ای است که از تام به چشم می‌خورد. پویایی و تلاش برای نیل به اهداف در طول حیات شرکت باعث گسترش توانایی‌ها شده و استفاده از ابزار مناسب، زیرساخت‌های محکمی در شرکت بنیان نهاده است.
محیط کار صمیمی در کنار راه‌کارهای نوین تصمیم‌سازی مشارکتی، رشد و هم‌افزایی قابل توجهی در تام ایجاد کرده و نهایتا با تکیه بر پتانسیل‌های ایجاد شده ضمن توسعه سیستم‌های نرم‌افزاری به آرمان خود مبنی بر افزایش رضایت مشتری، تداوم نوآوری و گسترش سهم خود در بازار، جامه عمل پوشانیده است.
الگوی مدیریت به‌روز، جذب و گردش سریع اطلاعات در کنار امکانات تحلیل هوشمند داده‌ها، تام را به شرکتی پویا بدل نموده است. استفاده از این زیرساخت‌ها امکان شناخت فرصت‌ها و کشف نیازهای آتی سازمان‌ها را میسر کرده است.

آدرس

آدرس : کرج، میدان آزادگان، جنب برج میلاد، ساختمان 110 ، واحد5

شماره تماس : 32519493 - 26 (98+)

پست الکترونیک :  info@mytam.ir

logo-samandehi