تماس با ما

32538193 26(98+)

32538219 26(98+)

 

پست الکترونیک

info@mytam.ir

آدرس دفتر ایران

کرج، میدان آزادگان، جنب برج میلاد، ساختمان 110، واحد 5
RESTWALL

RESTWALL با قابلیت نصب بروی دیوار

RESTWALL با قابلیت نصب بروی دیوار

محصولی است که به دیوار نصب می شود این محصول به دیوار آرامش معروف است.

کاربرد :  کاهش استرس و اضطراب / ایجاد آرامش عمیق ، سرخوشی و آگاهی درونی / تقویت یکپارچگی ذهن برای تمرکز روی موضوعی خاص بر پایه Alpha و Deep Alpha. برنامه ریزی مجدد ذهن ناخودآگاه

موارد مصرف :  منازل لوکس وخانه های رویایی - مراکز خرید بزرگ - سالن های ماساژ و زیبایی (VIP) هتل ها (ایجاد لابی و اتاق های VIP برای مهمان های ویژه)- رستوران ها و سفره خانه های لوکس فرودگاهها -کارخانجات و شرکتها

۱۱ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۲۸
تعداد بازدید : ۹۳۳
کد خبر : ۱۰

  • restwall 3

  • restwall 2

  • restwall

  • restwall black

  • restwall 4

Loading

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


درباره ما

نوآوری و نشاط اولین جلوه‌ای است که از تام به چشم می‌خورد. پویایی و تلاش برای نیل به اهداف در طول حیات شرکت باعث گسترش توانایی‌ها شده و استفاده از ابزار مناسب، زیرساخت‌های محکمی در شرکت بنیان نهاده است.
محیط کار صمیمی در کنار راه‌کارهای نوین تصمیم‌سازی مشارکتی، رشد و هم‌افزایی قابل توجهی در تام ایجاد کرده و نهایتا با تکیه بر پتانسیل‌های ایجاد شده ضمن توسعه سیستم‌های نرم‌افزاری به آرمان خود مبنی بر افزایش رضایت مشتری، تداوم نوآوری و گسترش سهم خود در بازار، جامه عمل پوشانیده است.
الگوی مدیریت به‌روز، جذب و گردش سریع اطلاعات در کنار امکانات تحلیل هوشمند داده‌ها، تام را به شرکتی پویا بدل نموده است. استفاده از این زیرساخت‌ها امکان شناخت فرصت‌ها و کشف نیازهای آتی سازمان‌ها را میسر کرده است.

آدرس

آدرس : کرج، میدان آزادگان، جنب برج میلاد، ساختمان 110 ، واحد5

شماره تماس : 32519493 - 26 (98+)

پست الکترونیک :  info@mytam.ir

 logo-samandehi