تماس با ما

32538193 26(98+)

32538219 26(98+)

 

پست الکترونیک

info@mytam.ir

آدرس دفتر ایران

کرج، میدان آزادگان، جنب برج میلاد، ساختمان 110، واحد 5

اختراع دستگاه تنظیم کننده امواج مغزی برای اولین بار توسط زوج مخترع البرزی

اختراع دستگاه تنظیم کننده امواج مغزی برای اولین بار توسط زوج مخترع البرزی
دستگاه تنظیم کننده امواج مغزی برای اولین بار در جهان توسط زوج البرزی ساخته شد.این دستگاه امواج مغز را به روال عادی و طبیعی خودشان برمی گرداند.

به گزارش صدای جویا از اصفهان به نقل از واحد مرکز خبر البرز؛ مهندس قلی زاده یکی از مخترعین این دستگاه با اشاره به اینکه اختلالات بیش فعالی یا کم توجهی علتهای مختلفی مثل عوامل پزشکی، محیطی، فیزیولوژیکی و یا نقص های عصبی دارد گفت: ما ۵ موج اصلی مثل آلفا بتا و گاما و سایر داریم که از مغزمان ساطع میشوند، هر بار یکی از این امواج کار خود را به درستی انجام ندهد این دستگاه این امواج را به روال عادی و طبیعی خودشان برمی گردانند.

وی افزود: این دستگاه برای ایجاد تمرکز و دقت در دانش آموزان و دانشجویان، برای جلوگیری از خواب آلودگی در رانندگان و کاهش استرس و افزایش تمرکز استفاده میشود.

قلی زاده اضافه کرد: استفاده از این دستگاه پیچیده نیست، کافیست شخص در شعاع یکی متری این دستگاه قرار داشته باشد تا دستگاه امواج مغزی وی را متناسب کند.

این مخترع البرزی با اشاره به اینکه تمام طراحی و دانش این محصول توسط محققین البرزی انجام گرفته تصریح کرد: یک تیم ۳۰ نفره در شهرک صنعتی هشتگرد کمک کرده اند تا این دستگاه ساخته شود.

وی ادامه داد: در حال حاضر اختلالات عصبی نیاز به داروهایی دارد که از کشورهای اروپایی و آمریکایی وارد میشود و تولید انبوه این دستگاه باعث جلوگیری از خروج مقادیر زیادی ارز از کشور خواهد شد.

قلی زاده اضافه کرد: دانشگاه های آکسفورد و کمبریج انگلستان و هاروارد آمریکا برای دیدن این اختراع از مخترعین آن دعوت کرده اند.

وی در پایان گفت: با حمایت های یکی از بانک ها خط تولید این دستگاه تا پایان سال راه اندازی خواهد شد.

۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۴:۱۶
صدای جویا |
تعداد بازدید : ۱,۴۴۳
کد خبر : ۱
کلیدواژه ها: دستگاه تنظیم امواج مغزی

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


درباره ما

نوآوری و نشاط اولین جلوه‌ای است که از تام به چشم می‌خورد. پویایی و تلاش برای نیل به اهداف در طول حیات شرکت باعث گسترش توانایی‌ها شده و استفاده از ابزار مناسب، زیرساخت‌های محکمی در شرکت بنیان نهاده است.
محیط کار صمیمی در کنار راه‌کارهای نوین تصمیم‌سازی مشارکتی، رشد و هم‌افزایی قابل توجهی در تام ایجاد کرده و نهایتا با تکیه بر پتانسیل‌های ایجاد شده ضمن توسعه سیستم‌های نرم‌افزاری به آرمان خود مبنی بر افزایش رضایت مشتری، تداوم نوآوری و گسترش سهم خود در بازار، جامه عمل پوشانیده است.
الگوی مدیریت به‌روز، جذب و گردش سریع اطلاعات در کنار امکانات تحلیل هوشمند داده‌ها، تام را به شرکتی پویا بدل نموده است. استفاده از این زیرساخت‌ها امکان شناخت فرصت‌ها و کشف نیازهای آتی سازمان‌ها را میسر کرده است.

آدرس

آدرس : کرج، میدان آزادگان، جنب برج میلاد، ساختمان 110 ، واحد5

شماره تماس : 32519493 - 26 (98+)

پست الکترونیک :  info@mytam.ir

 logo-samandehi